Víno Zbyněk

Jméno

Zbyněk Nešpor

Adresa

U Hřiště 2E, 691 56 Hrušky

Telefon

+420 724 999 484

E-mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web

Jsme mladé začínající vinařství, a to nejen stářím vinařství, ale i věkem samotného vinaře, což přináší osobitý charakter každé láhvi. Toto řemeslo se u nás v rodině předává z generace na generaci, proto při putování sklepy můžete narazit na mého otce Jana Nešpora a bratra Lukáše Nešpora.

Při výrobě vína se snažíme využívat moderní technologie jako tepelně řízené kvašení nebo používání ušlechtilých kvasinek. Nicméně, nebojíme se experimentovat a rádi zkoušíme i nové věci.

Obecně se však zaměřujeme na ovocná svěží vína. Na své si přijdou milovníci sušších, sladších, ale i plných červených vín, která také produkujeme.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

10

Tento web provozuje Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Hrušky

O nás

Web Vinaři z Hrušek provozuje Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Hrušky. Naleznete zde vše o našich vinařství, vinařích, pořádaných kulturních a společenských akcí, o ubytování v naší obci, kde se u nás dobře najíst, ale také o zdejší palírně, historii obce a další zajímavé informace.

Věříme, že na našem webu najdete co jste hledali a že to povede k Vaší návštěvě Hrušek z Podluží. Prozatím Vám přejeme krásný den, Vaši zahrádkáři Hrušky z Podluží na Moravě.

vytvořil pixelhouse.cz