Vinařství Říha

Jméno

Ing. Jakub Říha

Adresa

Na Kanadě 557, 691 56 Hrušky

Telefon

+420 732 966 556

E-mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vinařství Říha vzniklo díky lásce k vínu a k tradici patřící do srdcí místních vinařů. Navazujeme na rodinné dědictví výroby vín po svých předcích. Zaměřujeme se na výrobu lahvových vín a postupně přecházíme k výrobě kvalitních přívlastkových vín. Víno vyrábíme z hroznů sbíraných šetrným ručním sběrem ve viničních tratích, „Podsedky“, „Písky“, „Hastrmany“ a viniční trati „Noviny“ v nedaleké obci Týnec. Pěstujeme odrůdy Veltlínské zelené, Svatovavřinecké, Müller Thurgau, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Chardonnay, Pálava, Frankovka a Nitria. Víno jemně odkalujeme a necháváme zrát především bez použití šlechtěných kvasinek. Tak má naše víno přirozený a jedinečný charakter. Srdečně Vás zveme na ochutnávku.

8

Tento web provozuje Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Hrušky

O nás

Web Vinaři z Hrušek provozuje Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Hrušky. Naleznete zde vše o našich vinařství, vinařích, pořádaných kulturních a společenských akcí, o ubytování v naší obci, kde se u nás dobře najíst, ale také o zdejší palírně, historii obce a další zajímavé informace.

Věříme, že na našem webu najdete co jste hledali a že to povede k Vaší návštěvě Hrušek z Podluží. Prozatím Vám přejeme krásný den, Vaši zahrádkáři Hrušky z Podluží na Moravě.

vytvořil pixelhouse.cz